príbeh pokračuje…

Volám sa Antónia, mám 35 rokov, jedného manžela, dve deti a toto je môj blog. V lete v roku 2014 som počas materskej dovolenky so starším synom založila prvý detský fashion blog (adamfashionblog) na Slovensku. Vtedy boli blogy na Slovensku len v plienkach a nevedela som do čoho idem. Blogovala som väčšinou o veciach, detskom oblečení, hračkách či aktivitách s deťmi. Tento blog už neexistuje, zrušila som ho na prelome rokov 2016/2017. Napriek tomu, že sa tešil pomerne veľkej popularite jeho zrušenie neľutujem.

Ako som zmazala adamfashionblog a stiahla sa z aktívneho blogerského sveta, mnohí mi písali správy na moje súkromné účty, prečo som to spravila, čo ma k tomu viedlo a že je to veľká škoda. Niektorí ma dokonca konfrontovali s tým, čo všetko som už mohla mať a kde som sa mohla dostať. Vždy som sa dotyčným snažila odpísať pravdivo a úprimne, ale je pravda, že som k tomu mala viacero pohnútok a dôvodov, o ktorých sa možno bližšie rozpíšem nabudúce.

Aktuálne som sa však ocitla opäť na rodičovskej dovolenke s mladšou dcérkou a môjmu životu začala chýbať tvorivá energia. Som človek vizuálny a mám mimoriadne silný vzťah ku krásnym veciam, ktoré ma obklopujú. Zbierať ich obrázky a vytvárať z nich príbehy či kolekcie je mojou vášňou už od detstva a práve tieto skutočnosti ma podnietili k vytvoreniu blogu 3 bodky. A prečo práve 3 bodky? Možno preto, že vyjadrujú pokračovanie, nevypovedanú myšlienku, majú závan tajomna aj prísľub nekonečna. Dá sa pod ne skryť všetko čo ma obklopuje a o čom by som tu chcela písať…

2 thoughts on “príbeh pokračuje…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.