na návšteve v Little hipster shop

Dnes sme boli na Čiernej vode na návšteve vo veľmi vydarenom konceptovom obchodíku Little hipster shop, ktorý je známy predovšetkým predajom a distribúciou dánskych značiek Fixoni, Small Rags a EN*FANT, o ktorých som svojho času (ešte počas existencie Adam fashion blogu) veľa napísala. Tentokrát som tam však šla s iným cieľom…


Hlavným motívom bolo vyskúšať prvé capačky pre našu malú raketu. Keďže kvalitné kožené topánky pre začínajúcich chodcov sú celkom položka a trafiť správnu veľkosť na prvý šup tiež nie je jednoduché, rozhodla som sa neriskovať online nákup a využiť možnosť vyskúšať viac modelov priamo na predajni v blízkosti Bratislavy. Spätne musím povedať, že som nemohla spraviť lepšie. Capačky francúzskeho výrobcu Easypeasy (EZPZ) sú naživo ešte krajšie ako na obrázkoch, sú vyrobené z najjemnejšej certifikovanej kože, pričom si môžete vybrať model s koženou alebo gumenou podrážkou, ktorá je len málinko tvrdšia, ale zato menej sa šmýka a pravdepodobne bude aj odolnejšia a zvládne aj vlhké chodníky skorej jesene a babieho leta. Ja som na začiatok zvolila celokožený model v jednoduchej bledo šedej farbe s motívom myšky. Vnútri capačiek je mäkká kožená vložka, ktorá nie je tvarovaná a dá sa vybrať, čím sa ešte o kúsok zväčší vnútorná dĺžka. Osobne ma veľmi potešilo, že na rozdiel od EN*FANT topánok (ktoré na predajni viete tiež vyskúšať) EZPZ sadli aj na bacuľatú nôžku nášho dievčatka. Ak nemáte možnosť ísť osobne na predajňu a budete objednávať cez eshop, dávajte si pozor. EZPZ capačky sú kúsok menšie. Podľa vnútornej dĺžky som najskôr siahla po veľkosti 19, nakoniec sme však odišli s číslom 20.

Ak vás capačky EZPZ zaujali a chcete o nich vedieť viac, sledujte tento týždeň stories na instagrame, kde plánujem práve k týmto topánočkám pridať pár videí a ďalších mojich postrehov.

Tento príspevok vznikol v spolupráci s www.littlehipstershop.sk

One thought on “na návšteve v Little hipster shop

  1. Spätné upozornenie: recenzia: capačky EZPZ

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.