posledná mini inšpirácia

V dnešnom článku by som chcela netradične spomenúť hneď dve slovenské značky detského oblečenia, ktoré už istú dobu moje deti nosia a o ktorých som pred pár mesiacmi sľúbila na blog napísať. Zároveň to budú posledné mini inšpirácie, ktoré na tomto blogu uverejním. Ak Vás zaujíma o akých produktoch bude posledná mini inšpirácia či prečo som sa sériu týchto článkov rozhodla ukončiť, čítajte ďalej…

Prvou značkou, o ktorej chcem napísať pár slov je Gugenio. Mnohí ju určite poznáte ako výrobcu detských topánok a papučiek RAK, no možno netušíte, že sa pod ňou ukrýva aj veľmi pekné oblečenie pre najmenších škôlkarov, ktoré je vyrobené z príjemných a kvalitných materiálov s GOTS cetritifikátom. Ja som to veru donedávna nevedela a príjemne ma to prekvapilo. Všetky veci sú určené pre deti a mamy, ktoré hľadajú skôr jednoduché detské oblečenie bez potlačí, pekné nadčasové strihy a kvalitné materiály.

Druhá značka dnešnej mini inšpirácie vyrába predovšetkým ponožky, podkolienky a pančuchy. Jeej Design ma oslovila postupne a napriek tomu, že na mňa vyskakovala zo všetkých blogov a slovenských instagramových profilov, čo mňa osobne skôr od odpudzuje ako láka, som sa ju rozhodla vyskúšať a bola som veľmi milo prekvapená. Aby som bola úprimná, v svojej podstate sú to vždy len ponožky, pekné, jednoduché, ale vždy len ponožky. To čo im pre mňa dáva osobitosť je príjemná a milá žena, ktorá za nimi stojí a snaží sa výjsť každému v ústrety. Rada nakupujem veci, pri ktorých viem, kto ich tvorí. Tento maličký a možno pre niekoho aj nepodstatný fakt mi dáva okrem praktickosti (lebo veď ponožky nosí každý, že áno) aj bonusový pocit pôžitku z danej veci. A ktorý produkt od Jeej som si obľúbila najviac? Jednoznačne bavlnené pančuchy na traky. Sú fakt skvelé a aj keď na prvý pohľad pripomínajú pančuchy od Mile (ktoré mimochodom moje deti nosia tiež už viac ako 5 rokov a tiež som s nimi veľmi spokojná) materiálovo aj strihovo sú iné. Konkrétne detail v podobe bavlnených trakov mne osobne vyhovoval viac ako traky, ktoré má na pančuchách Mile.

Aj keď tieto mini inšpirácie mi nezaberajú veľa času a nemám problém ich vymýšľať a tvoriť, rozhodla som sa ich publikovanie ukončiť z dôvodu, že ma oblasť detskej módy postupne prestala zaujímať. Ako mama som sa nenarodila, stala som sa ňou v momente ako prišiel na svet môj syn a aj keď sa to bežne traduje, že žena hneď vie ako byť mamou, tak s odstupom takmer šiestich rokov musím úprimne povedať, že každá veru hneď nevie. Dnes s veľkou dávkou sebareflexie a pokory priznávam, že nikdy nenastane deň keď budem vedieť všetko, ale vždy sa budem snažiť dať mojim deťom zo seba to najlepšie. Z veľmi podobných pohnútok som sa zároveň rozhodla, že celý tento môj malý blog bude bez reklám a spoluprác. Touto cestou sa chcem zároveň ospravedlniť všetkým tým, ktorým som na ponuky neodpísala. Nie je v tom nič osobné, len som po dlhej a dôkladnej úvahe dospela k tom, že si chcem 3bodky tvoriť len tak, pre radosť z tvorby a nie pre radosť z vecí, ktoré by som si kupovala aby som ich na blogu zdieľala, či ktoré by mi blogerská činnosť mohla priniesť…

One thought on “posledná mini inšpirácia

  1. U nás to boli od jeej vlnene nohavice 🙂 presne v tej sivej, ako máte aj vy. Ja som ich dávala aj pod oteplovaky. Pre mna veľmi dobrá vec, aj keď teda sa zmolkuju, ale to je zas materiálom. Deckám v nich nikdy nebola zima.
    Mam aj ja podkolienky a chalani ponozky. Tie farebne sa mi veľmi pacia, ale ako ste písali, sú to len ponozky 😂

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.